Hírek

OSZTV 5. helyezett diák iskolánkban

Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt 2008 óta szervezi a Magyar Kereskedelmi és Ipar kamara. A 2022/2023 tanévben rendezett versenyen iskolánkból 5 tanuló indult, 4 fő vasútforgalmi szolgálattevő, 1 fő jegyvizsgáló. A területi előválogató 2023. január 23-án a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara épületében került sor, ahonnan iskolánkból 1 fő, Dienes Dávid juthatott tovább a válogatóba, 1 fő pedig a versenyen elért eredménye miatt az írásbeli vizsga alól felmentést kapott.
A válogatónak a MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Baross Gábor Oktatási Központ adott otthont március 3-án.
A válogatóban gyakorlati és szóbeli feladatokat kellett a diákoknak teljesíteni. Iskolánk tanulója, Dienes Dávid, vasútforgalmi szolgálattevő a versenyen országos 5. helyezést ért el, melyhez szívből gratulálunk.
Köszönjük Vincze Béla és Simon István szakoktató uraknak a versenyre való felkészítést.