Hírek

Újabb pályázati siker iskolánkban – Kandó a tehetségekért projekt

Örömmel értesültünk arról, hogy a Miniszterelnökség Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, "A tehetségsegítés feltételrendszerének javítását célzó hazai programok támogatása" című, NTP-TFJ-21 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-TFJ-21-0044 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett, Kandó a tehetségekért című pályázatunk a Támogató döntése alapján 1 422 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesül.

A projekt keretében intézményünk beszerezhet számos képzéseinkhez kapcsolódó képességfejlesztő eszközt, amely mind diákjaink fejlődését szolgálja, köztük társasjátékokat, tudományos játékokat, Lego robotot, valamint egy kamerát stabilizátorral.

A projekt keretében beszerzett eszközök:

Társasjátékok:

 • Unlock 2 és 3
 • Csak egy
 • Tick-Tack Bumm
 • Dixit Odyssey
 • Imagine
 • Bűnügyi krónikák
 • 2 db Fekete történetek
 • TOP 10
 • Kartográfusok: Hősök
 • Cortex Challenge
 • Álmodj velem!
 • Azul
 • Fedőnevek
 • Detektív Klub
 • Hullámhossz
 • Cubissimo
 • 3 db Boffin 750 tudományos elektromos készlet

Egyéb eszközök:

 • 1 db Sony ZV-1 kamera
 • 1 db ZHIYUN Crane M2 Stabilizátor
 • 3 db 51515 típusú Lego robot
 • 1 db VOLTCRAFT IPC-8 akku töltő a Lego robotokhoz és a Boffin készletekhez
 • 20 db ceruza akkumulátor a Lego robotokhoz és a Boffin készletekhez

Megérkeztek a társasjátékok és a tudományos elektromos készletek iskolánkba.