Hírek

K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedőn diákjaink

A K&H Csoport által tizennegyedik alkalommal meghirdetett K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedőn iskolánk System 32 és Aranyeső 3 csapata 9-11. évfolyamos kategóriában bejutott a regionális középdöntőbe.

A továbbjutó csapatok tagjai:

System 32: Nagy Erik, Mernyó Márk, Mészáros Botond – 10. b osztályos tanulók

Aranyeső 3: Balázs Réka, Czurkó István, Kertész Milán – 10. b osztályos tanulók

Felkészítő tanáruk: Margiticsné Pócsik Éva

A középdöntőbe jutott csapatoknak lehetőségük volt bankfióki mentorprogram igénylésére, melyet a regisztráció során kellett jelölni. Intézményünk élt a lehetőséggel. A mentorprogram keretében a K&H Bank Zrt. Észak-Alföldi régió Kisvárdai Bankfiókjának képviseletében Maródy József tartott 2x45 perces előadást. Ezúton is köszönjük a tartalmas és színvonalas előadást.

A továbbjutó csapatoknak gratulálunk, a középdöntőben sikeres versenyzést kívánunk!