Hírek

Ilyen volt a mai nyílt napunk

2021. október 19-én csaknem 100 diák és kísérője érkezett iskolánkba, hogy bepillantást nyerjen intézményünk mindennapjaiba. A regisztrációt követően Vass Levente igazgató úr tartott tájékoztatót a vendégeknek képzéseinkről, és iskolánkról, majd az aulában felállított szakmai standoknál érdeklődhettek a látogatók az egyes képzésekkel kapcsolatban. Tanórák meglátogatására is lehetőség nyílt, a diák kísérők vitték az érdeklődőket a helyszínekre. A legnépszerűbb órák közé tartozott az önvédelem, a lövészet, a vasúti órák, de pénzügyi és idegennyelvi órákon is szívesen vettek részt a diákok.

Ezúton is köszönjük a látogatóknak, hogy eljöttek hozzánk. Aki a mai napról lemaradt, az se keseredjen, hiszen a holnapi napon még van lehetősége eljönni hozzánk.

Kattints a képre a programért és regisztrációért:

Fotók: Gebei Erik 10.A és Rutkai Krisztina