Hírek

A Wunderbar Fesztivál Karriernapján diákjaink

A Debreceni Német Kulturális Fórum meghívására diákjaink is részt vettek 2023. április 20-án a Wunderbar fesztivál keretein belül megrendezett Karriernapon. Az esemény megrendezése a Német, az Osztrák és a Svájci Nagykövetséggel közösen valósult meg a debreceni Kölcsey Központban. A rendezvény célja a német kultúra és a helyi gazdasági élet összekapcsolása volt.
A német, illetve német érdekeltségű cégek sajtónyilvános eseményt és megjelenési lehetőséget kaptak, hogy minél szélesebb körben megismerhesse a fiatal generáció a munkájukat. A Karriernapon az érdeklődőket számos információval, mini állásinterjúval, ajánlatokkal és bemutatkozó előadásokkal várták.
Iskolánkat a 13.A osztály és az 5/13 osztály diákjai képviselték.
Köszönjük a látogatás szervezését Szendrei Viktória tanárnőnek!