Hírek

Szívszorító előadást mutattak be iskolánk diákjai nemzeti ünnepünk városi rendezvényén

2018. október 19-én tartotta meg Záhony Város Önkormányzata az október 23-i nemzeti ünnepünk 1956-os forradalomra és szabadságharcra emlékező rendezvényét.
A Himnusz elhangzása után Helmeczi László polgármester úr ünnepi gondolatait hallhattuk. Iskolánk színjátszóköre bemutatta a könnyekig ható Szabadság napja című előadást Almásiné Forgács Éva rendezésében. Énekkarunkat Boriné Pokol Szilvia vezényelte, mely kiválóan keretezte megindító énekszámaival a rendezvényt. A műsort első ízben az általános iskolások láthatták.

Büszkék vagyunk diákjainkra és felkészítő tanáraikra, akik a nemzeti ünnepünkhöz méltó előadást állítottak össze, és hálásak vagyunk Záhony Város Önkormányzatának a lehetőségért.

Fotók a próbákról, az előadásról és a műsort követő koszorúzásról: