Hírek

2021. 10. 20. Nyílt nap a Kandóban

Nyílt nap iskolánkban – 2. nap

Iskolánk két napot biztosított arra, hogy a képzéseink iránt érdeklődők személyesen is betekinthessenek intézményünk életébe. A mai napon zártuk a rendezvényt, a két nap alatt összesen 125 diák és 26 kísérője látogatott el hozzánk. Nemcsak Magyarországról, de Kárpátaljáról is érkeztek iskolánkba. A regisztrációt követően Vass Levente igazgató úr tájékoztatóját hallhatták, majd az aulában a szakmai standoknál érdeklődhettek a vendégek. Ezt követően diák kísérőink tanórákra kísérték a vendégeket. A legnépszerűbbek a rendészeti és vasúti tanórák bizonyultak, de idegennyelvi és informatika órán is részt vettek a látogatók, valamint a kollégiumot is megtekinthették.

Köszönjük minden tanulónak és szülőnek, hogy jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket. Reméljük, hogy a következő tanévben sok ismerős arccal fogunk találkozni, de akkor már az iskolánk diákjaként.