Hírek

Iskolanépszerűsítő körúton csapatunk

Intézményünk csapata idén is bevetésre indult és számos általános iskolában mutatta be képzéseinket a pályaválasztás előtt álló nyolcadikosoknak. Szülői értekezleteken és iskolabemutató előadások keretében népszerűsítettük intézményünket. Több pályaválasztási napra vittünk programokat kollégáinkkal és diákjainkkal együtt, mint például a mozdonyszimulátor, saját, a DKA műhelyben készült játékunk, de rendészeti diákjaink is készséggel mutattak önvédelmi fogásokat az érdeklődő tanulóknak.
Pályaválasztási napok:
 • Tuzsér
 • Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
 • Vásárosnamény
 • Záhony
Szülői értekezletek:
 • Nyírmada
 • Tuzsér
 • Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
 • Ajak
 • Mándok
Iskolabemutató előadások:
 • Ricse
 • Dombrád
 • Tiszakanyár
 • Szabolcsveresmart
 • Döge
 • Demecser
 • Gégény
 • Pátroha
 • Fényeslitke
 • Komoró
Résztvevő kollégák: Vass Levente, Kádas Katalin, Lesku Miklós, Pócsikné Papp Enikő, Orbán Tamás, Sipos József, Sási Roland, Mikó Gábor, Balogh Gyula. ?
Előadásokkal és programokkal segítették a munkánkat a következő diákok: Ács Máté Péter, Varga Zsombor, Szabó Tamás, Kindák Evelin, Báthory Fanni, Dienes Dávid, Zsigó Norbert, Mizsei István, Osztolykán Erik, Király József, Matejkó Pál, Ungrádi Dominik. ?
Rendkívül örülünk annak, hogy ilyen nagy az érdeklődés iskolánk iránt, és hogy ennyire sok helyen vártak minket és fogadtak szeretettel. ??