Hírek

2022. október 25-én és 26-án tartotta iskolánk nyílt napjait

Iskolánk október 25-én és 26-án tartotta nyílt napjait, melyre összesen 114 diák érkezett 30 kísérővel.
Mindkét napon ugyanazokkal a programokkal vártuk az érdeklődőket.
A vendégek meghallgathatták Vass Levente igazgató úr intézményi tájékoztatóját az ebédlőben, érdeklődhettek a szakmai standoknál az egyes szakmákkal kapcsolatban, majd tanórákra ülhettek be. 11 órától a program leglátványosabb eleme következett, az önvédelmi bemutató, amelyre sokan voltak kíváncsiak. Mindeközben a vasúti pálya iránt érdeklődők mozdonyszimulátort is kipróbálhattak.
Reméljük, hogy minden látogató pozitív élményekkel tért haza tőlünk.
Hálásan köszönjük Markó László és Lesku István önvédelmi oktatóinknak, hogy felkészítette a 11.C osztályt az önvédelmi bemutatóra, és az ott résztvevő diákoknak a lélegzetelállító látványt.
Továbbá köszönjük a standoknál kollégáinknak, hogy a felmerülő kérdésekre válaszoltak, diák kísérőink lelkes munkáját, a szimulátoros srácoknak a helytállást és rendíthetetlen fotósunknak és videósunknak az elkészített felvételeket.
? Fotó: Bak Roland
? Videó: Dienes Dávid