Hírek

Rendészeti csapatversenyen diákjaink

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Mátészalkai Szakképzési Centrum Budai Nagy Antal Technikum és Szakgimnázium szervezésében 2024. április 12-én került megrendezésre a rendészeti csapatverseny.
A verseny ez évben a hagyományostól eltérően regionális szinten került megrendezésre melyen négy vármegye Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdu-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves Vármegyék képviselői vettek részt. A tizennégy csapatból az előkelő hatodik helyet szerezték meg iskolánk tanulói.
A csapat tagjai Farkas Felicia, Mizsei István és Zsigó Norbert 12.C osztályos tanulók voltak, akik a verseny izgalmától és a feladatok teljesítésétől fáradtan, de pozitív élményekkel gazdagodva tértek haza. A csapatot a felkésztették Kovács Sándor, Kassai Tamás és Sipos József oktatók.
Gratulálunk a csapat tagjainak és felkészítőiknek az elért eredményhez!