Hírek

Fair Play Cup labdarúgó tornán diákjaink

2019. március 11-én került megrendezésre középiskolások számára az MLSZ által létrehozott Fair Play Cup labdarúgó program körzeti tornájának tavaszi fordulója. A program célja a magyar labdarúgás fejlesztése és népszerűsítése. A versenyen iskolánkból két csapat vett részt Lesku Miklós kollégiumvezető úr és Kovács Sándor tanár úr vezetésével.
A mérkőzések a kisvárdai stadion műfüves pályáján kerültek megrendezésre a fair play szellemében és jó hangulatban zajlottak.
Az őszi és a tavaszi forduló eredményei alapján alakult ki a végeredmény, kuriózumként a 3. helyezésért az iskolánk és kollégiumunk csapata mérkőzött meg egymással, ahol a kollégium csapata 2:1-es győzelemmel 3. helyezést ért el.
Gratulálunk az elért eredményhez!

A csapat összetétele: Boros Ákos, Mező István, Antal András, Nagy Attila, Orosz Erik, Pinte József, Tamási Patrik István, Faragó Gergely, Herka Balázs, Papp Alex, Nagy Richárd

Kövess minket a közösségi média oldalakon is:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Vissza